Úřední deska
Vinohradský film: Gump - jsme dvojka

Vinohradský film: Gump - jsme dvojka

Datum konání: 19.05.2024
Čas konání: 16:00 - 17:45

Ahoj, tady Gump. Pamatujete si ještě na mě? Je to hodně dní, co jsem se neozval, já vím. Ale byl jsem šťastnej. A když je pes šťastnej, tak stejně jako člověk, nic jinýho nepotřebuje.

Moje nová filmová cesta začne přesně tam, kde ta předchozí skončila. S mým milovaným Béďou Kozím Bobkem projdeme příběhem, který už nám dávno před tím napsaly hvězdy. Na té cestě potkám opět spoustu nových lidí, ale také zvířat, nejenom psů. Třeba statečné prasátko Prince, trochu nafoukaného kohouta Silvera, hvězdu manéže poníka Tommorowa, nebo pejska Juliána, kterej svejm lidem zachránil život. A taky najdu svoji ségru Kytičku.

Pro ty z vás, pro který byl první film moc smutný a bolavý, tak nebojte. Teď bude veselejší. Neříkám, že nebudete plakat, ale tentokrát se určitě budete víc smát.

Příběh pro všechny, kteří dokážou číst ze psích očí, ale i pro ty, kteří to zatím neumějí nebo nevěří, že je to možné.

Poslední film pro děti v sezoně 2023/2024 promítáme 19. 5. 2024 v 16:00 ve Společenském sále Pálava, Bzenecká 23. Vstupné 90 Kč za osobu, vstupenky jsou v předprodeji na Smsticket.cz              Na místě drobné občerstvení pro malé i velké.

chevron-downarrow-downmenu-circlecross-circle