Úřední deska
Přehled událostí 2009

Přehled událostí 2009

Datum konání: 23.01.2009 - 31.12.2009
Čas konání: 0:00
  • 18. Reprezentační ples - 23. ledna 2009 Hotel Velká Klajdovka, Začátek ve 20.00 hod. Hraje Panorama.

 

  • Vinohradský karneval . Dětský karneval Domečku V sobotu 24. ledna se uskutečnil tradiční dětský maškarní bál. Přes těžkosti, které komplikovaly na poslední chvíli pořadatelům přípravy, se snad dá říci, že se nakonec vše podařilo. Na dvě stě dětí a rodičů se sešlo v tělocvičně  na Bzenecké a dvě hodiny se bavili (doufám,že dobře) programem uváděným dvěma čaroději dobroději. Spousta písniček, tancování, hry, drobné soutěže a pár kouzel naplnily toto odpoledne. Samozřejmě nechyběla ani taneční vystoupení dětí z Domečku. Vyvrcholením bylo vyhodnocení nejzajímavějších masek, které byly odměněny dárečky  od pojišťovny Generali a drobnými sladkostmi. Děkujeme všem návštěvníkům  za pochopení změn, které při této akci nastaly a děkujeme také všem , kteří pomáhali při přípravě a přispěli  ke zdárnému průběhu karnevalu, který se za uplynulá léta stal neodmyslitelnou součástí zimy na Vinohradech.

  • Akademie Domečku. Jako každým rokem, i letos pořádal Domeček přehlídku svých pohybových aktivit. Novinkou na Akademii, která se uskutečnila 28.4. 2009 v aule EZŠ Čejkovická, bylo vystoupení kroužku bojových umění, stálicemi naopak jednotlivá taneční vystoupení dětí od 3 do 16 let. Nesměli chybět ani naši hosté z Vinohraďánku a kroužků školní družiny. Vítaným zpestřením byla papírová módní přehlídka děvčat z výtvarných kroužků.

  • Vinohrady se baví - 12. 09. 2009

Program: √ D.A.R. melodický rock ze Zábrdovic √ Nešvilský krúžek
– country rock √ Soutěže pro dospělé  Silák Franta √ Pozdní sběr
– moravský rock s přívlastkem √ Piknik – country √ HONKY TONK
– ukázky a výuka country tanců

Den Vinohrad 28. září 2009

  • Mikulášské nadělování
    V sobotu 5. prosince naděloval na Vinohradech Mikuláš.  Děti se sešly v sále nad Albertem, shlédly pohádku O perníkové chaloupce, nacvičily písničky a básničky pro Mikuláše a jeho doprovod a potom už na něj netrpělivě čekaly. Laskavý Mikuláš děti pochválil a obdaroval spolu s andělem a čertem, který strašil jenom malinko a nikoho si do pytle nestrčil. Nakonec se všichni zase na rok rozloučili.

 

 

chevron-downarrow-downmenu-circlecross-circle