Úřední deska
Loupežnice z Horneku

Loupežnice z Horneku

Datum konání: 18.06.2023
Čas konání: 16:30 - 17:30

Divadlo Marvánek zve děti a dospělé na pohádku 

Za dávných a dávných časů řádila v líšeňských lesích tlupa 5 obávaných loupežnic pod vedením kruté Zlomíry a její dcery Ivindy.

Nikdo si před loupežnicemi nemohl být jistý svým životem ani majetkem, protože co loupežnice viděly, to ukradly a lup si odnesly do svého doupěte na Hornek. Ani čert, který měl na starosti líšeňské panství, si s nimi nevěděl rady. Tak se jednou stalo, že se líšeňský chalupník Jan vydal do lesa na dřevo. Všimly si ho loupežnice Macinda s Jarindou, které ho okradly o to nejcennější, co v životě měl. Jan ve svém hledání přijme rady pohádkových lesních bytostí, a dokonce se spojí se samotným čertem, aby na loupežnice vyzrál. Nemohla by to být pohádka, aby vše neskončilo dobře. Jestli vás zajímá, co bylo pro Jana v jeho životě to nejcennější a jestli chcete vědět, jaké pohádkové bytosti mu radily a pomáhaly, pak jste srdečně zváni na premiéru s názvem Loupežnice z Horneku.

Rádi se s vámi uvidíme v neděli 18. června ve Společenském sále Pálava ( vstup z ulice Tvrdonická  ), začátek představení je v 16:30 hodin.  Vstupné: 80 Kč/osoba.

chevron-downarrow-downmenu-circlecross-circle