Úřední deska
II. VINOHRADSKÝ PSÍ DEN

II. VINOHRADSKÝ PSÍ DEN

Datum konání: 15.10.2023
Čas konání: 14:00 - 18:00
Srdečně Vás všechny zveme na již druhý ročník akce Vinohradský psí den!
Těšit se můžete na odpoledne plné zajímavých atrakcí pro Vás i Vaše chlupaté parťáky, kteří se můžou utkat v různých psích soutěžích, třeba o titul Vinohradský fešák či Pes šikula.
Představíme Vám ukázky psích sportů, které třeba neznáte jako je Dogdancing, Traibball v podání Terezy Slovákové a jejího čtyřnohého týmu. Dále také představíme projekt Zvíře+ uvidíte práci psích záchranářů a seznámíme Vás s trenéry psů z Just Dog a Pro-Haf, které můžete po vystoupení navštívit v jejich stáncích.
Veterinární poradna pana doktora Borise Semana bude připravena po celou dobu akce. Přijďte se poradit o čemkoli, co Vás zajímá o tématu zdraví Vašich pejsků. Stánek který nesmíte minout je Dog Repair zabývají se fyzioterapií malých zvířat.
Dále se také rozhodně zastavte ve stánku psího salónu Oh My Dog, kde se můžete poradit o tématech jako je péče o srst, zuby a drápky Vašich miláčků.
Akcí podpoříme psí hospic pro staré, týrané a handicapované pejsky Dejte nám šanci, z. s. (www.dejtenamsanci.cz , www.facebook.com/dejtenamsanci.cz ), budeme rádi za jakýkoli finanční či materiální příspěvek, pejsci uvítají veškeré vhodné chovatelské potřeby, krmiva, deky a další věci které např. už doma nevyužijete. Za nákup min. nad 50 korun u každého partnerského stánku mimo občerstvení získáte los to tomboly.
Pro děti bude připravena samoobslužná stezka, jak jinak než o pejscích, za její splnění si děti můžou vyzvednout malý dárek v DOBRO-STÁNKU. Dále se deti naučí psí taneček. Čeká je soutěž Plyšáková voříškiáda, kde si děti se svým plyšovým mazlíčkem můžou zasoutěžit. Nezapomeňte tedy svého plyšového kamaráda doma.
Těšit se můžete také na malování na obličej od úžasné Lucie Haškové. Bohatý dětský program si připravil i stánek VZP, který nezapomeňte určitě navštívit. Psí záchranka ukáže dětem sanitky ve kterých převáží pacienty a poví jim jak se některým vážným situacím dá předejít.
Občerstvení od Restaurace Šnyt a další stánky partnerů s potřebami nejen pro pejsky zde také najdete například psí módní doplňky od Funky Dog, Tails on Trails, chovatelské potřeby Rak-Brno.
Dále je pro Vás připraven také foto koutek od fotografky psů Martiny Burianové www.atelierpropsy.cz, kde můžete nechat své pejsky zdarma a profesionálně vyfotit, budete tak mít krásnou památku na naši akci.
Hlavním sponzorem akce je Calibra www.mojecalibra.cz, která věnovala do soutěží věcné ceny a bude mít na akci svůj stan plný dobrot pro spokojená psí bříška. Granule, pamlsky a jiné mňamky.
Na akci přijalo pozvání i Psí krematorium Brno, kde se na jejich stánku dozvíte jaké jsou jejich služby.
Kategorie a čas soutěží:
14:30 Voříškiáda plyšových psů
15:15 Pes šikula
16:15 Kostým páníček/pes
17:00 Vinohradský fešák v kategorii S, M, L, senior a absolutní vítěz
Tombola:
Lístek do charitativní tomboly je možné si zakoupit v hlavním infostánku. Cena lístku je 50,-/ks celá částka bude předána po skončení akce paní Elišce Vafkové, Dejte nám šanci z.s.
Losování tomboly proběhne v 17:45 hod.
v 18:00 hodin proběhne předání šeku pro psí hospic Dejte nám šanci z. s. a akce bude ukončena.

Informujeme, že na akci budou pořizovány fotografie a audiovizuální záznamy soutěžících a návštěvníků akce, které zveřejníme na webu KVIC a na facebooku případně některé z fotografií uveřejníme v měsíčníku Vinohradský Inform k článku o akci.

chevron-downarrow-downmenu-circlecross-circle